0: 3

Джафарова О./ Голоскоков Д.

Незважаючи на ранню пору першого матчу ігрового дня, сонних на майданчику не спостерігалося і вже на перших хвилинах команди обмінялися надгострими моментами, і якщо гравець «Надії» не влучив у порожні ворота, то «тепловикам» на заваді стала штанга. «Жовто-червоні» добросовісно пресингували хорівців не даючи жодного шансу спокійно «розігнати» позиційну атаку. Відтак «синьо-чорним» залишалося покладатися на стандарти і слід сказати, що кожен кутовий чи аут несли загрозу воротам Олександра Антипенка. В свою чергу гострі контрвипади «тепловиків» не давали спокою «Надії» - два виходи сам на сам Едуарда Макогона та Юрія Марчука голів хоч і не принесли, проте примусили хорівців грати обережніше. Коли до перерви залишалося трохи більше хвилини «Надія» таки реалізувала свою перевагу: Юрій Савчишин був першим на добиванні. В другому таймі «тепловики» пожвавили свою гру і лише дивом Олег Кривенький не влучив у ворота в одному з декількох моментів, що їх створили гравці «Луцьктепла». Розтринькування таких нагод звичайно, було покарано за законами футбольного жанру: потужний удар Савчишина з центру був невідпорним – 2:0! Зрештою у «тепловиків» не знайшлося переконливих аргументів проти другого складу «Надії», а спроба зіграти з п’ятим польовим призвела лише до того, що м’яч закотився у порожні ворота.