4: 0

Щебрик К./ Голоскоков С.

Програму матчів 8-го туру Першої ліги відкривав поєдинок сусідів за турнірною таблицею і рівна боротьба на паркеті СК «Арена Спорт» мала б була гарантованою. Проте, як показали подальші події, це знову був не день «Бережанки». Перший справжній небезпечний момент організувала «Олика», а точніше її капітан Олег Шахраюк, коли потужно пробив у кут воріт. Але майстерно зіграв у цьому епізоді Тарс Войтович і мяч потягнув. Гості у відповідь створили кілька напівмоментів та заставили оличан набрати п’ять фолів. Проте цей факт не сильно засмутив номінальних господарів, котрі за кілька хвилин до перерви встигли двічі відзначитися забитими голами.

Після відпочинку Вадим Ольхович з Олики завершив атаку своїх партнерів ударом впритул з лівого флангу атаки і повторив неприємний для «Бережанки» сюжет матчу попереднього туру з «Термно Хліб» - «сухі» 0:3. Ситуація погіршилась ще через кілька хвилин після того, як селект опинився у сітці воріт Тараса Войтовича. Номінальним гостям стало зрозумілим, що гру не врятувати, але розмочити «суху» серію, що надто затяглася у часі в край необхідно. Гра з п’ятим польовим гравцем мала вирішити це завдання для «Бережанки», але не судилося. 4:0 – впевнена перемога ФК «Олика», а «бордовим» варто чим скоріше забити бодай один м’яч, аби команду «попустило» від гольової посухи. Резерви кадрові в команди є.