4: 1

Джафарова О./ Кунаков О.

Центральний матч туру зібрав повну трибуну глядачів, які сподівалися, що «ЛСТМ» зможе дати справжній бій ковельчанам. На жаль, матч у лучан не вийшов. Можливо через кадрові проблеми – з різних причин на майданчик не змогли вийти Василь Олійник, Роман Філь та Михайло Зайчук. Можливо суперник їм поки не по зубам. Як би там не було, але ковельчани тримали гру під своїм контролем за виключенням кількох спалахів активності номінальних гостей. І досить швидко їм вдалося матеріалізувати ігрову перевагу у гол – дальній удар у виконанні Володимира Хмелярського виявився несподіванкою для голкіпера лучан Дмитра Ольшевського. Господарі продовжили не поспішаючи «катати» м’яч і прогавили швидку атаку «монтажників», яку завершив точним ударом Дмитро Горщарук. Ковельчани не надто збентежились і за три хвилини знову були попереду стараннями Віталія Романчука.

Після відпочинку «ЛСТМ» вирівняв гру, а місцями виглядав навіть трохи цікавіше. Можливо, лучани зрозуміли, що їх одноманітні спроби зіграти через Тараса Кабанова легко «читаються» обороною суперників і почали більше використовувати підключення з глибини, насамперед швидкісного й технічного Андрія Пушкарчука. Проте, кілька небезпечних моментів, що гості створили біля воріт «Вокара» були блискуче нейтралізовані голкіпером ковельчан Дмитром Дувакіним. За 5 хвилин до завершення поєдинку у господарів пройшла контратака і Олександр Портянко збільшив їх перевагу до 3:1. «ЛСТМ» нічого не лишалося, як спробувати пограти у 5 польових. І треба віддати їм належне, вони закрили «Вокар» на власній половині майданчика та створили кілька чудових нагод для того, щоб врятувати матч. Але м’яч вперто не хотів йти у рамку і влучав або у Дмитра Дувакіна або у «молоко». Таким чином, «Вокар-Ковель» набирає чергові 3 очки і в останньому турі у безпосередньому протистоянні з «Надією» буде визначати переможця регулярного чемпіонату у Суперлізі. Для золотих медалей ковельчанам вистачить навіть нічиєї.