3: 4

Джафарова О./ Кузнецов Д.

Початок звітного поєдинку пройшов досить рівно, однак гострішими були атаки вищої команди по рейтингу дивізіону. Гравці «Мідаса» частіше доводили свої атаки до ударів по воротах і в перші хвилини гри добряче турбували Олександра Кунакова, який виручав команду після ударів Олександра Миронюка та Юрія Мельничука. Утім, в середині тайму перевага «фіолетових» таки далася взнаки: після розіграшу кутового Дмитро Мельник потужним ударом пробив голкіпера «Неріса». До перерви підопічні Юрія Павельчука повинні були збільшувати свою перевагу в рахунку, однак удари двох Олександрів – Миронюка та Дудка – приймала на себе одна й та сама бокова стійка воріт «авангардівців». Тож відпочивати команди пішли за мінімальної переваги «Мідаса» – 1:0.

У другому таймі «жовто-зелені» нарешті прокинулися. Тепер попрацювати довелося Василю Семенюку, який парирував удар Богдана Гринчука, а ще один вистріл десятого номера «Неріса» полетів у бокову стійку. Утім, і «Мідас» не спав недільного вечора, і після декількох сейвів Олександр Кунаков знову капітулював – і знову його змусив це зробити Дмитро Мельник. Доля матчу здавалася вирішеною, однак не минуло й хвилини, як Олександр Чайковський «розпечатав» Василя Семенюка – 2:1. А 23-я хвилина гри стала фатальною для «Мідаса». Спочатку «авангардівці» скористалися помилкою суперників біля власних воріт, а Богдан Гринчук вколотив «кулястого» під поперечину з близької відстані. А далі «фіолетові» поплили – протягом якихось 30-40 секунд вони двічі втрачали м’яч і давали опонентам проводити разючі контрвипади, які холоднокровно і точно завершував Олександр Чайковський. На останні хвилини підопічні Юрія Павельчука пішли грати п’ять польових і навіть зуміли відквитати один гол зусиллями Олега Мартина. Утім, потрійний удар суперників наприкінці другого тайму таки став нокаутуючим. 3:4 – «Неріс» набирає перші очки та здобуває першу перемогу в чемпіонаті, таким чином зберігаючи шанси на вихід до плей-офф. А от «Мідасу» вкотре не щастить – мабуть, стільки, як «фіолетові», у Вищій лізі не програвали, ведучи у рахунку…