0: 3

Джафарова О./ Кузнєцов Д.

Для номінальних господарів цей матч був своєрідним фіналом – за переможного результату «авангардівці» могли вискочити у плей-офф Вищої ліги. Утім, «Агромат» цього сезону програвав лише командам, які стоять вище у турнірній таблиці та був невмолимим для «несіяних» суперників. Сам матч розпочався досить рівно. Декілька хвилин команди просто «прощупували» можливі варіанти атак, а воротарі – Олександр Кунаков та Віталій Остапук – впоралися з усіма ударами по своїх воротах. Долю першого тайму вирішила показова контратака «Агромата», у якій Олександр Фірко вивів на «побачення» з голкіпером Сергія Трофимчука, а той холоднокровно реалізував момент – 0:1. До перерви гравці «Неріса» повинні були зрівнювати рахунок, однак суперників після удару Богдана Гринчука врятувала поперечина. У відповідь дива в рамці творив Олександр Кунаков, який рятував команду після ударів Павла Адамського та Андрія Кристича.

А от на початку другого тайму «агроматівці» організували свої вирішальні атаки в матчі. Декілька хвилин Кунаков виручав свою команду, однак після швидкого розіграшу кутового залишився безсилим – Вадим Семенович без особливих зусиль замкнув дальню стійку. А за хвилину все повторилося – тільки тепер після передачі Адамського «дубль» в матчі оформив Сергій Трофимчук. У середині другого тайму нерви здали у Богдана Гринчука, який отримав другу жовту картку та достроково завершив поєдинок для себе. Утім, більшістю гості так і не скористалися. А до завершення гри могли пропустити гол престижу, однак два удари Олександра Чайковського летіли у каркас воріт. 0:3 – «Агромат» таки виходить у першу п’ятірку команд Вищої ліги, а «Неріс» достойно залишає турнір.