2: 5

Джафарова О./ Кузнєцов Д.

У цьому матчі обидві команди могли у випадку перемоги покращити турнірне становище перед стиковими іграми. І перший удар пройшов у «торпедівців»: Ігор Шевельов зі штрафного хитро відкотив на Антона Качину, що стало відкриттям для суперників, тож 2-й номер господарів майданчика реалізував свій шанс. Гравці «Боратина» забігали, а Олександр Антонюк та Роман Іваницький не використали хороші гольові можливості. Утім, свого боратинці таки досягли – «топердівці» залишили з м’ячем біля карної зони Владислава Гаврилюка, а той такі моменти не вибачає – миттєвий удар з носка прямісінько під поперечку вирівняв цифри на табло. До перерви обидві команди могли схилити шальки терезів на власну користь, однак Олександр Мосіюк у гостей та Дмитро Рожко у господарів свої моменти не реалізували.

У другому таймі «Боратин» майже тотально взяв м’яч під свій контроль, тоді як підопічні Анатолія Мищука сподівалися на контршанси. Краще вийшло у «Боратина»: одна з комбінацій дійшла до логічного завершення, і Андрію Рижановському залишалося тільки влучити з метра у порожні ворота. Підопічні Олександра Антонюка надто комфортно почували себе з перевагою в рахунку і саме цим, можливо, приспали свою увагу. Цим скористався Ігор Шевельов, який після швидкого розіграшу аута потужним дальнім ударом з правої не залишив шансів голкіперу – 2:2. Здавалося б, до завершення матчу на глядачів чекали справжні гойдалки, однак боратинці у вирішальний момент показали свій клас. Дві контратаки гостей завершилися голами Олега Василюка та Олександра Мосіюка, а на останній хвилині «дубль» оформив Андрій Рижановський. 2:5 – тепер на команди чекають очні зустрічі у першому раунді плей-офф Вищої ліги.