Орлов В. / Шитов О.

Голи: Бандура, 6, 16, Шостак, 10, Бубела, 21 -  Ольхович, 17, Гаврилюк, 22.

Попередження: Чимерис, 11, Петелько, 20 (Шігірюм)

Арбітри: Кірепко, Ярмощук, Борошук.

У п’ятій лізі першого туру регулярного Чемпіонату Волині серед чоловічих команд помірялися силами команди «Шигірюм» та «ФК Луцьк». Досить рівні у своїх силах та можливостях молоді гравці обох команд намагалися показати достойну гру. За рахунок більшого ігрового досвіду колектив з Прилуцького вже переважав у першому таймі з рахунком 2:0.

Вже у другому таймі червого-білі все ж намагалися «дати решту» «шигірюмівцям» двома підписами у воротах суперника. Хотілося б відзначити умілу гру зовсім юного й відважного голкіпера Валентина Рижука, який просто-таки став паличкою-виручалочкою для своєї команди, адже ним відбита не мала кількість м’ячіву цій зустрічі. Але навіть це не принесло омріяної перемоги юнакам з «ФК Луцьк». У підсумку на табло світилось 4:2 на користь команди з загадковою назвою «Шігірюм».