9: 1

Онищук Ю.

Голи: Примачок, 9, 11, 14, 18, 20, Хомич, 16, Крупнік, 20, Лисюк, 20 – Супрунець, 4, Ольшевський, 13 (АГ)

Попередження: Грибок, 17, Вихованець, 20 (Сахарадо)

«Сахарадо» не дивлячись на свою солодку назву зуміло розгромити команду «Штурм». Що правда спочатку штурму піддалися ворота «Сахарадо» так чк на п’ятій хвилині матчу Тарас Супрунець зумів розписатись у воротах суперника. Відповіді чекати довго не довелось, за кілька хвилин Сергій Приймачук Влучним пострілом з «пира» зняв павутину з дальньої дев’ятки воріт чорно-білих. Після цього команду в червоних футболках зупинити було вже не можливо. Автор забитого м’яча який зрівняв рахунок, зумів закотити «шкіряного» у ворота суперника ще чотири рази, а колеги по команді довели рахунок до розгромного 9:1 на користь «Сахарадо».