4: 4

Онищук Ю.

Запеклим видався матч представників Вищої ліги, назви команд яких увінчались жіночими іменами. З перших хвилин ініціативу в поєдинку взяли на себе господарі майданчику із Хоріва, але відкрити рахунок було не так вже й легко, адже суперники чинили гідний опір. Вже починаючи з восьмої хвилини голи так і «посипались» у ворота «млинівців». Першим відмічається у воротах жовто-блакитних Володимир Гриник, а на наступній хвилині вже «дублює». На тій же щасливій для «хорівців» «дев’ятці» «впечатує»  ще один гол на користь синьо-чорних Андрій Драгалюк. Закріпив остаточну перемогу в першій частині протистояння –Максим Омелян. От вам і швидкісний футбол!

Оговтавшись від «нахапаних» голів, гравці «Вікторії» були просто змушені хоч якось виправдовувати свою назву. І почалося! Тринадцята хвилина для «млинівців» стала зовсім не «чортовою дюжиною». Спочатку Олександр Драгончук, а згодом через декілька секунд й № 92 – Сергій Вишневський «розмочили » голкіпера «Надії -2» й скоротили відставання у матчі. Отож, радість «Надії-2» була не довгою, оскільки зовсім скоро завдяки майстерності того ж капітана команди жовто-блакитних, який виконав хет-трик у другому таймі, табло «адреналінівської» Арени Спорт запістрявило цифрами – 4:4. На останніх хвилинах ніяк не могла вирішитись доля переможця, отож нічия – результат завершення матчу.