2: 1

Онищук Ю. / Корпош Р.

До цього поєдинку уболівальники ставилися досить скептично – Теремно хоч і переміг «Мідас», але таки серйозним конкурентом колишній вищоліговій команді не вважався. «ДжеРосту» же навпаки – всі співчували та списували на недооцінку суперника у минуло турі, котрий залишив їх без набраних очок. Поєдинок розставив все на свої місця. У першому таймі тривала активна боротьба з обох боків, а численні гольові моменти нівелювали хорошою грою голкіпери обох команд – 0:0 на перерву.

У таких матчах часто все триває до першої помилки суперника… і на 15-й хвилині Ігор Вінцюк невдало вийшов на перехоплення та дозволив Назару Личу відкрити рахунок у матчі. А на 21-й хвилині до усіх бід «ДжеРосту» додалося і вилучення Юрія Марчука, хоча навіть у меншості діяли на рівних. Останні хвилина матчу видалися досить насиченими – хлопці іх Львівської усіма силами намагалися виправити помилку, але Михайло Байбула дальнім та потужним ударом збільшує гандикап свої команди – 2:0. «Сині» добавили ще обертів, але ефектні сейви голкіпера «Теремного» до пори до часу давали результат. Проте за 40 секунд до завершення поєдинку індивідуальний прохід Романа Юлдашева таки скорочує відставання – 1:2. А за 14 секунд до фінальної сирени Роман і зовсім міг стати героєм поєдинку, проте не зумів переграти голкіпера із 10-метрової позначки. Важка, але заслужена перемога «Теремно Хліба» і стовідсотковий переможний результат.