5: 2

Онищук Ю. /

Справжня «футбольна баталія» розгорнулась в матчі другої ліги між «Авангардом 040» та «Олімпом». З перших хвилин господарі намагались «захопити» ініціативу,але «блакитно-білі» вдало захищались й небезпечно контратакували. На третій хвилині вдало скориставшись помилкою захисників Микола Боднар вивів «білих» вперед. Після чого ,на здивування багатьох поціновувачів футзалу, «Олімп» почав грати у відкритий футбол. І не дарма!  Цей умілий «хід» приніс свої «плоди». На дев’ятій хвилині Богдан Жакун вдало відгукнувся на простріл партнера по команді й на табло засяяло 1-1.Хотілось б  відзначити блискучу гру голкіпера «Олімпу» Івана Семенюка, який майстерно захищав ворота від суперників.

Другий тайм пройшов в не менш напруженій боротьбі: багато фолів й не менше «гірчичників» від суддів. А ж до 19 хв. матчу рахунок залишався незмінним. «Розмочив»  його Носатов Віталій, а на 20 хв. Микола Боднар із «авангардівців» оформив дубль, і здавалось, що все крапки над «і» вже розставлені. Але для  «Олімпу» ще було явно не все втрачено. На 22-й хвилині Микола Маціюк скорочує розрив до мінімуму, і все починається знову. За хвилину до кінця матчу «Олімп», пішов у «ва-банк» і випустив п’ятого польового. Не увінчавшись успіхом тактичний хід «синіх», а суперники «зарахували» собі ще два м’ячі.  Отож, 5-2 на користь «Авангард040».