Півфінал І матч BOX №3

Cake Cup, Центральний майданчик
3: 4

Глухенька Є./ Тучкевич А.

У першому півфінальному поєдинку вже з перших секунд було видно, як обидві команди придивлювались одна до одної роблячи пристрілку дальніми ударами. Більш впевнено контролювали м’яч гості, і на третій хвилині після чудового розіграшу штрафного удару Сергій Ліщук відкриває рахунок у зустрічі. Поки господарі приходили до тями після пропущеного курйозним ударом поміж ніг кіперу Олександр Остапов збільшує перевагу своєї команди до двох м’ячів. Після пропущених господарі зрозуміли, що відступати немає куди і почали притискати «пекарів» до їхнього карного майданчику, і це дало свої плоди коли на восьмій хвилині Владислав Марценюк скорочує рахунок до мінімуму. На майданчику глядачі могли спостерігати по справжньому чоловічий футзал, де було багато фолів та емоцій. Наприкінці перщої половини зустрічі Ігор Сліпчук взявши ініціативу у свої ноги просто по футзальному з «носка» пробив під самісіньку штангу,знову зробивши перевагу у два м’ячі. За рахунку 1-3 команди пішли на відпочинок.

Після перерви команди розпочали тайм з сумбуру, багато помилок та багато фолів. На шістнадцятій хвилині після вводу м’яча у гру воротарем Сергій Секунда в один дотик відправляє «кулястого» у сітку воріт скорочуючи рахунок до мінімуму. А ближче до середини тайму самотужки пробігши через весь майданчик Тарас Осадовський  встановлює паритет у зустрічі, а через хвилину господарі могли б вийти вперед, але після удару Сергія Антончика «селект» попав у поперечку воріт. А кульмінацією зустрічі стала двадцять четверта хвилина на якій Ігор Сліпчук зі штрафного за допомогою рикошету виводить гостей вперед, а на свій рахунок записує «дубль». Вольова перемога «хліборобів», але матч відповідь дасть знати хто пройде до фіналу.