Фінал ІІ матч BOX №1

Cake Cup, Майданчик ПАРКЕТ
0: 7

Журибіда В./ Голоскоков Д.

Суперліговий «Агромат» створив невеличкий гандикап у два м’ячі напередодні фіналу, а відтак вважався лідером ще й з огляду на те, що «Фіміам» грає у лізі нижче. Проте матч розпочався атакою «християн» яка відразу ж завершилася взяттям воріт – Олександр Терещук проштовхнув в падінні м’яча у ворота раніше ніж суддя-інформатор оголосив склади команд. Холодним душем для «Агромату» став другий пропущений гол від Олександра Потурая. Довелося брати тайм-аут, але це не допомогло: попри те, що «салатові» тотально володіли м’ячем, контратаки «синіх» були настільки різкими та разючими, що ще два голи було виконано в режимі виходів «один в ноль» та навіть «два в ноль». Неймовірно! Слід сказати, що «Агромат» мав відповісти мінімум п’ятьма голами на цих чотири, але здавалося християнський клуб знайшов такі молитви, що цього дня пробити Володимира Лимара було нереально. Більше того, ворота теж здавалося були на стороні «Фіміаму» - фарба лущилася від ударів в каркас, але в сітку «кулястий» вперто не йшов. В другому таймі підопічні Одександра Терещука продовжили грати в ту саму гру, і це було логічним рішенням, адже навіщо перелаштовувати те, що й так працює? Гол від «Агромату» здавалося ось-ось станеться і тоді вже «салатових» буде не зупинити, проте гравці «Фіміаму» відчайдушно лягали під удари, Володимир Лимар продовжував творити дива, а ворота хоча і були вже іншими, проте також продовжували грати за «християн». Останнім козирем, що вирішили викласти «агроматівці» стала гра з п’ятим, проте цей день був явно не днем «Агромату»: в порожні ворота забили не тільки двоє польових гравців, а ще й герой матчу воротар Володмир Лимар. 7:0 – надпереконлива перемога «Фіміаму» в матчі та в серії, і надневдалий день у «Агромату».