5: 3

Онищук Ю. / Зварич Я.

Хорошим ігровим результатом у П’ятій лізі можуть похвалитись юнаки із Переспи, які показали хороший футзал у протистоянні із ківерцівськими «Хорлупами».

На старті матчу перевагу своїй команді приніс Андрій шикало із коричнево-білих, а вже на восьмій хвилині ще раз відзначився у воротах суперників Ярослав Шморгун. Зібравшись із силами та налаштувавшись на результативну гру «переспівці» дали відсіч гостям й результатом першої половини гри стала нічия.

Вже в другому таймі жовто-чорні почали «перетягувати покривало» на свою сторону і завдяки дублю Сергія Кузави та шикарному голу Віктора Шуміка у другій частині поєдинку, який, до речі теж відзначився дублем у цьому матчі, перемога «поїхала» до «переспивчан». 5:3 – остаточний рахунок матчу.