:
2

Трефіловський Д., Горун В., Гоза Р.

Онищук Ю. /

Ще одна команда з Горохівського району здобула перемогу. Вже на першій хвилині матчу Юрій Подлєсков влучним пострілом у дальній угол воріт відкрив рахунок, а Шинкарук Віталій відразу ж подвоїв перевагу команди «Бережанка». «Луцьк тепло» здаватись не збиралось, Назар Орел за хвилину після другого пропущеного зумів оформити дубль та зрівняти рахунок. Долю матчу напевно вирішило вилучення гравця Вадима Павлюка з команди «Луцьктепло». Саме в той час коли команда «тепловиків» грала у меншості горохів чани вирвались вперед  завдяки влучному пострілу Олександра Шавали. Після цього шансів на перемогу у футзалістів в голубій формі не було, суперники контролювали матч на кожному сантиметрі майданчика. У підсумку 3:6 на користь «Бережанки».