:
13

Хомич Олена, Леончук Олександр, Котельчук Ігор

Глухенька Л./Голоскоков Д.

«Олімпія» пропустила минулий футзальний сезон і явно скучила за грою на паркеті, адже не встиг делегат оголосити склади команд, як Павло Панченко вже відзначився у воротах «Мар’янівки». «Волинські хорвати» підтримувані дружніми теплими словами нев’янучого Сергія Магери відігралися буквально за хвилину: відзначився Дмитро Бабюк. «Олімпійці» в свою чергу видали «ударну» п’ятихвилинку під час якоївеличезна кількість небезпечних моментів реалізувалася у вихід сам-на-сам Олександра Маслічука, який дуже дотепно перекинув «черпачком» голкіпера, а м’яч, що відскочив від поперечини доправив в сітку Назар Грицюк. Швидкі атаки Олімпії підопічні Магери не завжди були в силах зупинити дозволеними методами, а відтак п’ять фолів і два «дабла». Потужний удар Андрія Коваценко з десятиметрової позначки прийняла на себе штанга, а от Олександр Маслічук, який «феєрив» цього дня, не схибив і павутинку з «дев’ятки» зняв. До речі, саме Олександр допоміг «організувати» і третій гол у ворота «Мар’янівки». Отже з комфортною перевагою 4:1 «олімпійці» пішли на перепочинок для того, щоби в другому таймі знову демонструвати швидкі розіграші. І знову «червоно-білі» не встигали за опонентами, і знову «хапали» фоли, як гарячі пиріжки з деки. Чотири фоли практично за чотири хвилини – не надто приємний актив для команди. Щоправда, в середині тайму гра у «мар’янівців» почала налагоджуватися і навіть дабл-пенальті за перебір порушень не зіпсував настрій і не збільшив рахунок на користь «Олімпії». Все ж таки забити і цим порадувати свого тренера «картатим» вдалося: непогану комбінацію замкнув Дмитро Хавець. Отже 1:0 на користь «Мар’янівки» завершився перший тайм, але рахунок матчу був за «Олімпією» 4:2.