3: 3

Ярмольська Я./Тучкевич А.

Минулого сезону, ще виступавши у четвертій лізі команди зустрічались між собою в рамках чемпіонату де розписали бойову нічию 3:3, але доля їх звела у стадії плей-офф за звання «Абсолютного Чемпіона Ліги» де у першому матчі з мінімальним рахунком 2:1 перемогу святкували футзалісти з Підлозців, а у матчі відповіді господарі сьогоднішнього поєдинку вщент розгромили свого опонента з рахунком 7:1. Гру першого туру нового сезону колективи розпочали на низьких швидкостях стараючись знайти шпаринку для розрізної передачі, але було видно дуже багато браку у виконанні обох команд, що і призводило до неоправданих фолів. Ближче до середини першої половини зустрічі гості помаленьку перевели гру ближче до воріт суперника і на шостій хвилині своїм шансом скористався Ігор Білітюк вивівши свою команду вперед, а в наступній же атаці його колега Олександр Згоранець його подвоює 0:2. Але за хвилину порушивши правила поблизу свого карного майданчика (доречі це був вже 5 фол у гостей) штрафний наважився пробити Вадим Сімухов, який влучним ударом скорочує рахунок до мінімуму. Наприкінці тайму все той же Вадим Сімухов мав чудову нагоду зрівняти рахунок у зустрічі, але переграти голкіпера він так і не зумів. Мабуть обидві команди були вже подумками на перерві, але за дев’ять секунд до закінчення тайму класно у відрив втік Олександр Згоранець та забив «шкіряного» у сітку воріт суперника збільшивши перевагу своєї команди до двох м’ячів, а у свій актив записавши «дубль».

Відразу з початку другої половини було видно що господарі рішуче налаштовані на «comebaсk». Вже на шістнадцятій хвилині чудову нагоду для взяття воріт мав Василь Пастух, але після його удару «шкіряний» просвистів поруч зі стійкою, а невдовзі футзалісти з Демидівки здобули право на штрафний удар, який влучно та майстерно виконав Володимир Блажевич скоротивши рахунок у поєдинку до мінімуму. Чим менше лишалось до завершення матчу тим більший тиск на ворота опонента створювали господарі і на двадцять третій хвилині після сольного проходу у виконанні Василя Пастуха на табло 3:3. Відразу після пропущеного гості мали просто два неймовірно гольових моменти, але Андрій Федорчук та Ігор Білітюк переграти Валентина Приймака так і не зуміли. Ну а за декілька секунд до фінальної сирени свій супер шанс втратив ФК «Стир», але не реалізувавши «дабл-пенальті» рахунок на табло так і залишився незмінним 3:3. Знову бойова нічия і по одному заліковому балу у турнірну таблицю, а кращими гравцями у своїх командах стали голеодори Вадим Сімухов та Олександр Згоранець.

Кращі гравці: Вадим Сімухов - Олександр Згоранець.