2: 7

Ярмольська Я./Тучкевич А.

У першому турі амбітні футзалісти з Прилуцького зустрічались з «Абсолютним Чемпіоном» четвертої ліги у минулому сезоні. Старт поєдинку видався дуже метушний, дуже багато браку у виконанні обох команд, багато фолів та лише дальні невлучні постріли. Ближче до середини першої половини зустрічі гості почали грати злагодженіше та провели низку небезпечних моментів. На десятій хвилині чудову нагоду для взяття воріт мав Юрій Іванюк, але переграти голкіпера йому так і не вдалось. Лише на дванадцятій хвилині з трибун пролунало завітне «ГОЛ!!!», це був майстерний розіграш кутового удару у виконанні господарів, який вміло завершив Ярослав Шморгун та вивів свою команду вперед. Але раділи «білі» недовго, після розіграшу з центра майданчика гості провели чудову атаку, яку завершив «гігант» Павло Ольшевський встановивши паритет у зустрічі. В кінці тайму змінити рахунок на табло міг все той же Ярослав Шморгун, але після його удару «кулястий» просвистів біля стійки воріт. За нічийного результату колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась з активних дій у виконанні гостей, але Сергій Редько парирує все що летить в його ворота. На п’ятнадцятій хвилині чудову атаку провели господарі майданчику, але удар Олександра Бубели провірив стійку воріт на міцність. Ну а кульмінацією поєдинку стала двадцята хвилина на якій Владислав Панькевич виводить «чорних» вперед, а Максим Кузьмич та Дмитро Льозін збільшують перевагу свого колективу до трьох м’ячів. На цьому «гольовий дощ» не закінчився, футзалісти з славнозвісного ДПЗ гнули свою лінію і наприкінці поєдинку Вадим Коханюк забиває свій гол, а Павло Ольшевський «дубль» а у поєдинку загалом «хет-трик». Гіркоту поразки може втішити лише гол вкінці поєдинку у виконанні Вадима Шостака, який встановив на табло кінцевий результат матчу 2:7. Впевнена перемога ФК «Фенікс ДПЗ», ну а кращими гравцями у своїх командах були визнані Дмитро Петелько та голеодор сьогоднішньої дуєлі Павло Ольшевський.

Кращі гравці: Дмитро Петелько - Павло Ольшевський