0: 1

Корпош М./Тучкевич А.

Минулого сезону у чемпіонаті команди видали забивний матч у якому з рахунком 5:3 перемогу здобули господарі сьогоднішнього поєдинку. Матч першого туру нинішнього сезону розпочався досить «сіро». Глядачі на трибунах могли побачити багато сумбуру на кожному клаптику поля та багато браку у передачах м’яча у виконанні обох колективів. Ближче до середини першої половини зустрічі гра пожвавішала і візаві створили декілька чудових атак, але голкіпери діяли на висоті. Лише на одинадцятій хвилині після чудової атаки Ярослав Панащук виводить «християн» вперед. За мінімальної переваги гостей колективи пішли на відпочинок.

Друга половина відразу розпочалась з атак господарів майданчику і вже на шістнадцятій хвилині чудові нагоди для взяття воріт мали Вадим Юхимчук та Іван Харченко, але в двох епізодах на висоті діяв кіпер гостей Роман Кос. Чим менше часу лишалось до завершення поєдинку тим більше накалу було біля воріт «бордових», але «шкіряний» вперто не хотів перетинати лінію воріт: то чудова гра у захисті, неймовірна гра голкіпера то каркас воріт. За десять секунд до кінця поєдинку втратив чудову нагоду зрівняти рахунок Назар Стасюк, але дивовижна гра у виконанні Романа Коса, який був визнаний кращим гравцем у своїй команді залишила фінальні цифри на табло 0:1. Мінімальна вольова перемога «християн» та три залікові бали у турнірну таблицю. Ну а втішним для господарів після цієї дуелі може бути лише те, що кращим гравцем їхньої команди став Дмитро Биць, і похвальна «fair play», адже за матч «team» ні разу не зфолила.