:
5

Мищук Анатолій, Котельчук Ігор, Алексюк Радислав

Корпош М./Тучкевич А.

Господарі, які минулого року у регулярному чемпіонаті посіли третю сходинку приймають амбітну команду з Горохова в якій юні футзалісти хочуть себе проявити та налаштовані лише на перемогу. Гра розпочалась в дуже високому темпі і тому глядачі могли насолоджуватись швидким та атакувальним футзалом. Чудово виділялась тактика господарів, без м’яча високо пресингувати суперника, а надалі брати «кулястого» під свій контроль, але гості під чутким керівництвом Віталія Герасимчука вміло через короткий пас виходили з оборони. На п’ятій хвилині Сергій Левчук так захопився атакою, що добіг з «шкіряним» аж до позначки кутового удару, але він вміло розвернувся, потужним та феноменальним ударом зумів поцілити у дальню дев’ятку та вивести господарів вперед. За хвилину рахунок міг зрівняти Юрій Семчук, але після його удару м’яч влучив у стійку воріт. Темп гри до завершення тайму не змінився і візаві обмінювались гострими атаками, але футзальна фортуна була на боці «білих». На дванадцятій хвилині Андрій Гузоватий збільшує перевагу, а Володимир Горохоль робить рахунок на табло 3:0, з яким колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась за сценарієм першої, але на сімнадцятій хвилині після чудово розіграної комбінації забивають гості, влучний постріл завдав Владислав Романюк та скоротив рахунок до двох м’ячів. Після пропущеного господарі додали в русі і ближче до середини тайму притисли опонента до власного карного майданчика і провели низку небезпечних атак одна з яких увінчалась успіхом, зумів відзначитись Володимир Горохоль, який на власний рахунок записав «дубль». Але зумів відновити маленьку інтригу у матчі Василь Годун, коли на двадцять другій хвилині після розіграшу штрафного увігнав «селект» у сітку воріт та зробив рахунок на табло 4:2. Юні талант все таки не змогли зробити «come back», досвідчена команда господарів вміло контролювала м’яч та дотримала свою перевагу. Перемога Olam-Kesef Sport які відкривають трьома пунктами лік заліковим балам у турнірній таблиці, ну а кращими гравцями у своїх командах стали Володимир Горохоль та Роман Калитка.

Кращі гравці: Володимир Горохоль - Роман Калитка.