1/8 фіналу

Кубок Прогресу, Майданчик ПАРКЕТ
2: 3

Ярмольська Я./Кузнєцов Д.

Останній чвертьфіналіст Кубка Прогресу визначався у цікавій дуелі команд, які днем раніше у рамках Другої ліги чемпіонату Волині зіграли бойові нічиї – молодь «Любарта» зіграла 3:3 з «Гранітбудом», а «Луцьктепло» закінчило з рахунком 2:2 свій поєдинок проти «Арсенала». Звітний матч значно активніше розпочали номінальні гості, які зуміли організувати швидкий гол у ворота «юніорів» зусиллями Антона Даценка. До слова, перша половина тайму цілком і повністю була за гравцями «Луцьктепла», які створили ще декілька хороших нагод, а Дмитро Олійник своїм ударом влучив у бокову стійку. Свого «червоно-жовті» таки досягли – Антон Даценко оформив «дубль» та подвоїв перевагу своєї команди. Утім, молоді підопічні Олександра Лисенка швидко зуміли розпечатати ворота суперників у відповідь – Назар Цап вдалося зіграв на добиванні. Молодим партнерам допомагали досвідчені Ігор Заболотний та Назар Бугайчук – останній з них навіть міг забивати, однак потужним ударом не влучив у ворота. Ну а наприкінці тайму знову серйозно включилися у гру «тепловики», а Микола Ричко гарно пробив з розвороту в ближній кут воріт господарів та відправив команди на перерву за рахунку 1:3.

Другий тайм розпочався з шикарної нагоди у Назара Бугайчука, однак з ходу він пробив у бокову стійку. А далі серйозно в гру довелося вступати голкіперу «любартівців» Владиславу Швецю, який рятував команду після численних гольових нагод у Миколи Ричка, а також відбивав удари Дмитра Олійника та Антона Даценка! Зберігши завдяки воротарю шанси на те, аби врятувати кубкову гру, останні хвилини молодь «Любарта» провела, граючи у п’ять польових. Це дало плоди на останній хвилині матчу, коли з близької відстані комбінацію завершив Назар Бугайчук. Утім, за півхвилини, що залишилися до завершення, гравці «Луцьктепла» грамотно зберегли мінімальну перемогу – 2:3 – та успішно покрокували до «вісімки» найкращих колективів Кубка Прогресу.

Найкращі у матчі: Владислав Швець – Микола Ричко.