7: 3

Ярмольська Я./Голоскоков Д.

Похмурий сирий ранок, що викликав бажання якомога довше полежати під теплою ковдрою, абсолютно не вплинув на настрій команд. Бадьорий початок матчу на високих швидкостях примушував і арбітрів не дрімати, а робити прискорення аби встигнути прослідкувати за дотриманням правил. Швидкий гол «Вадруса» (відзначився Дмитро Бондарчук) додав спортивної агресії зоборолівцям, і саме певна жорсткість в ігровому стикові призвела до того, що капітан «взуттєвиків» опинився на паркеті. Гравці ж Забороля не стали з’ясовувати наскільки сильно травмувався суперник і розігравши чисельну більшість забили гол. Що ж, поки що п’ята ліга чемпіонату Волині за рівнем «фейєр плей» значно поступається, наприклад, іспанській футзальній лізі… Стосовно ж другого голу від Заборолю ніяких питань бути не могло: гарно розіграний кутовий реалізував Вадим Симонович. Він же за пару хвилин виконав «асист» на президента клубу Валерія Мищука, і той не схибив. Щось неймовірне сталося за хвилину до перерви: «Вадрус» зумів не те, що зрівняти рахунок, а ще й вийти вперед! Дубль Максима Якимовича і гол Василя Лойко розвернули картину матчу  на сто вісімдесят градусів! Така кінцівка тайму однозначно підняла настрій «шевцям» і своє натхнення гравці «Вадрусу» зберегли і по перепочинку: сміливо підключався до атак голкіпер Богдан Матюк, його партнери гарно комбінували.ю тому реалізація не забарилася – простріл на дальню штангу перервати не вдалося і автогол відсунув Забороль від, бодай нічиєї на два пункти. Бажання відігратися змушувало «розкриватися» команду луцького передмістя і реалізована «контра два в один» остаточно поховала надії заборолівців на позитив. Двохвилинка з «п’ятим» також не стала козирем, а навпаки призвела до голу в порожні ворота. В підсумку гарний камбек «Вадрусу» 7:3.

Кращі гравці: Якимович – Симонович