3: 3

Ярмольська Я./Голоскоков Д.

Високий темп, що задав юний «Любарт» радо підтримали і гравці «Гранітбуду». Такі дещо римовані рядки з’явилися з початком гри. Першими успіху добилися саме «гранітні» - гол на рахунку Богдана Згоранця, але в цьому епізоді слід відзначити не тільки його, а й професійні дії арбітра Володимира Журибіди, який під час порушення проти гравця «Гранітбуду», дав дограти епізод, і відкладений фол не позбавив «біло-синіх» можливості відкрити рахунок. «Любарт» відповів чіткою футзальною комбінацією на трьох, де з «верхівки» був точним тренер «дорослого» «Любарту» Назар Бугайчук. Взагалі було приємно спостерігати за тактично правильною грою найближчої зміни «княжої» дружини: хлопці грали в динамічний і комбінаційний футзал! Гол Владислава Камеця, можливо і не став результатом цікавого розиграшу, а був швидше наслідком дещо нерозважливого виходу голкіпера, проте цілком  заслуженим. Під завісу тайму Вадим Швець зіграв класичного стовпа і після академічного уходу з розворотом відправив м’яча у «дев’ятку». З перевагою в рахунку «Любарт» відправився на перепочинок. По перерві Давид Семенович та Дмитро Нерубайло вже поклали на паркет голкіпера номінальних гостей, але Дмитро не зміг замкнути дальню штангу. Також відповідь від «гранітних» Вадима Кукевича та Віктора Нестерука при виході «два в один» успіху не мала. Щоправда вже за хвилину Вадим реабілітувався голом, коли був спритнішим в єдиноборстві з воротарем «Любарту». Інтригу повернув Ігор Момот за шість хвилин до кінця матчу, коли класично носком відправив м’яч у дальній кут. Нічийний рахунок явно не влаштовував Олександра Лисенка і на майданчик вийшла трійка досвідчених гравців разом з Піддубним джуніором. Саме ця четвірка взяла у щільну облогу ворота суперника, щоправда і в них не обійшлося без помилок: Вадим Кукевич втік на побачення з воротарем і вже переграв його – врятував команду від голу Роман Піддубний. В підсумку бойова нічия 3:3.

Кращі гравці: Бугайчук – Могилець