4: 8

Ярмольська Я./Кузнєцов Д.

У звітному поєдинку обом командам потрібно було реабілітуватися за невдачі у першому турі. Однак початок став шоковим якраз-таки для підопічних Сергія Магери – секундомір не відрахував і чверті хвилини від стартового свистка, як Ігор Блажиєвський уже по-бомбардирськи з першої атаки чудовим вистрілом з правої прямісінько в дальній кут відкривав рахунок в матчі – 0:1. Могли «Куми» й подвоювати перевагу ще на першій хвилині, однак свій шанс не реалізував Дмитро Стоянович. Гравці «Мар’янівки» відповіли нереалізованими моментами Дмитра Бабюка та Максима Решитарського, а от у їх суперників ледь не спрацювала братська зв’язка – автор першого голу Ігор скинув на Олександра Блажиєвського, який пробив у стійку воріт. Номінальні гості грали з шикарним настроєм і неймовірною легкістю, і це дало плоди в середині тайму, коли спочатку забив Дмитро Стоянович, а потім Ігор Блажиєвський оформив «дубль» – 0:3. «Мар’янівка» не здавалася, заробивши пенальті, який реалізував гравець під незвичним для наших очей 110-м номером на футболці Олександр Брикайло. Утім, загальної картини матчу це не змінило – гравці «Кум і Ко», не використавши шикарний момент Олександра Ганіговського, таки організували «хет-трик» для Блажиєвського, а перед відпочинком найбільшими емоціями партнери по команді зустріли гол 59-річного Івана Кривого – 1:5!

Другий тайм перетворювався у формальність, однак обидві команди зробили його досить цікавим. Спочатку з власним невезінням боролися підопічні Сергія Магери – Дмитро Бабюк якимось дивом не замкнув порожній кут після прострілу, а ще за хвилину Олександр Брикайло не зумів забити пенальті! Утім, рахунок таки скоротив Тарас Матеуш, який потужно вистрілив зі штрафного – 2:5. Утім, буквально одразу «Мар’янівка» отримала гол у відповідь від Сергія Польного. А загалом, така ситуація повторювалася до кінця матчу ще двічі: на гол Дмитра Бабюка своїм взяттям воріт Олександр Блажиєвський, а на шикарне забігання на кутовий і точний удар головою Тараса Матеуша після помилки захисту своїм «каре» відповів Ігор Блажиєвський. 4:8 – «Кум і Ко» здобуває першу перемогу в цьогорічному чемпіонаті.

Найкращі в матчі: Тарас Матеуш – Ігор Блажиєвський.