4: 0

Ярмольська Я./Журибіда В.

Початковий удар з центра поля виконують гравці «Олімпа». Декілька безпечних передач на своїй половині майданчика, і «Олімп» починає атакувати на половині суперника. Та не одна з невдалих та неточних передач, і «Вотранс-2» перехоплює м’яч і перша небезпека уже виникає саме біля воріт «Олімпа». Комбінація у виконанні чотирьох польових «Вотранса-2» закінчується неточною передачею у завершальній стадії, де нападник міг направити м’яч у пусті ворота суперника, та під час прийому м’яча йому на заваді став брак техніки, тож на табло залишились нулі. Некваплива гра під час атакуючих дій продовжувалась аж до третьої хвилини. Після чергової атаки «Олімп» отримав можливість на пробиття кутового удару, вдалий розіграш якого, а точніше трьохходівка, і м’яч потрапляє до Олега Мартина, який без зайвих зусиль відкриває рахунок у матчі. В подальшому перший тайм запам’ятався небезпечними «уколами» з боку обох команд на 5 хв, де удари з середньої відстані парирували воротарі.

Другий тайм розпочався атаками «Вотранса-2», але, як зазвичай буває, небезпечні моменти створює одна команда, а забиває інша. Так сталось і у цьому матчі. На 15 хв Олег Мартин оформлює дубль. А на тій же 15 і 16 хвилинах дубль уже на рахунку Михайла Брагинця, і «Олімп» уже попереду 4:0. Відкритий атакуючий футзал, в першу чергу, з боку «Вотранса-2-Прип’яті» до завершення гри рахунку у матчі так і не змінив.

Кращі гравці матчу: Олег Мартин («Олімп») - Литвинчук Віктор («Вотранс-2-Прип’ять»)