2: 2

Журибіда В./Журибіда В.

Мабуть несподівано розпочався матч для гравців «Надії-2», які були налаштовані на перемогу у матчі. Уже на першій хвилині після першої своєї атаки Павло Панченко виводить «Олімпію» вперед. Згодом «Надія-2» оговталась від пропущеного гола, і ініціатива поступово перейшла до їх ніг. Контроль над м’ячем, різнобічні комбінації, раз по раз небезпечні моменти почали виникати уже біля воріт «Олімпії». Та вдало продуманий захист і бездоганна гра воротаря не дозволяли змінити рахунок на табло аж до 12 хв першого тайму. Тож чергова атака у виконанні «Надії-2», і Володимир Робачук відновлює паритет у грі.

Початок другого тайму знову за «Надією-2», і на 15 хв у ролі наздоганяючи уже «Олімпія» - відзначився Михайло Кисельов. З цього моменту гра набувала все більш жорсткого та безкомпромісного футзалу. Про це свідчить той факт, що на 7 хв другого тайму у «Надії-2» у графі «фоли» постала цифра 6. Тож перший 6-метровий удар у виконанні Олександра Маслічука ліквідовує воротар «Надії», та на добиванні вчасно опиняється Олександр Читкайло, і рахунок стає нічийним 2:2. Ще один шанс вийти вперед «Олімпія» втратила після пробиття другого 6-метрового удару на 23 хв Дмитром Герасимчуком – на висоті знову воротар. Тож матч так і завершився нічиєю 2:2.

Кращі гравці: Володимир Робачук («Надія-2») - Павло Панченко («Олімпія»)