3: 5

Глухенька Л./Тучкевич А.

На майданчик колективи вийшли з великим запалом у очах. Господарі після першого туру у активі мали три пункти, а гості залишались ще без залікових балів, тим більше ще вчора вилитіли з кубку поступившись молодим футзалістам з «Волинь-05». Гра розпочалась на великих швидкостях і на третій хвилині чудову нагоду відкрити рахунок мав Юрій Марчук, але після його удару «кулястий» попав у стійку воріт, а на тій же хвилині індивідуальну майстерність продемонстрував Сергій Білоус забивши шедевральний гол, та вивів господарі вперед. Після пропущеного гості почали більше нагнітати біля воріт суперника, і на п’ятій хвилині Олег Кривенький відновлює рівновагу у поєдинку. Але нічийний рахунок тримався недовго, господарі знову вийшли вперед завдяки  старанням Сергія Шумського який на шостій хвилині скористався своїм шансом. Не встигли «жовті» відсвяткувати забитий гол, як на табло знову нічийний рахунок, який встановив Юрій Марчук. Після такого швидкого обміну голами команди збавили темп і вичікували на помилку опонента, але за час який лишився у таймі жодна з команд так і не зуміла відзначитись. З нічийним рахунком 2:2 колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась з активних дій обох команд, але «шкіряний» ніби вперто не хотів перетинати лінію воріт. Після трьох хвилин активу, колективи збавили темп і лише по справжньому гольовий момент припав на двадцять першу хвилину на якій автор забитого першого голу Сергій Білоус мав виводити господарів вперед, але не зумів переграти кіпера. Кульмінація поєдинку припала на останні дві хвилини матчу: спочатку чудову нагоду вивести гостей мав Віталій Мельничук розстрілюючи воротаря впритул, але в наступній атаці його одноклубник Дмитро Вахмістров засвітив на табло 2:3. Господарі швидко відігрались після дивовижного проходу Станіслава Новічкова, який взяв ініціативу в свої «ноги» та влучним пострілом встановив паритет у зустрічі. Але футзальна «фортуна» сьогодні була на боці гостей, за дванадцять секунд до завершення поєдинку Юрій Марчук забиває свій «дубль», і поки господарі не оговтались від пропущеного, остаточну крапку у поєдинку поставив Олег Кривенький. Два «дубля» на останній хвилині і перші три залікові бали у турнірну таблицю для « Волинь-Угринів».

Кращі гравці: Сергій Білоус – Дмитро Вахмістров