3: 2

Корпош М./Тучкевич А.

На майданчик колективи вийшли з великим бажанням перемогти, адже господарі здобули перемогу в першому турі, а вчора вибили з кубку минулорічного «Абсолютного Чемпіона Ліги» титулований ФК «Фенікс ДПЗ» з рахунком 3:1, а гостям потрібно здобувати свої перші залікові бали. З перших секунд поєдинку було видно, що підопічні Віталія Герасимчука щодуху прагнули відкрити рахунок і провели низку небезпечних атак, але як завжди в рамці на висоті діє Владислав Савчук. Господарі ближче до середини першої половини збили темп молодих футзалістів з Горохова, але чудова трьохходівка, яку завершив Владислав Романюк і на табло 0:1. Після забитого гості не зупинились на досягнутому і гнули свою лінію, проводячи атаку за атакою, але як завжди буває «не забиваєш ти, забивають тобі», на останній хвилині тайму лідер господарів Володимир Крупнік завдав потужного удару, «шкіряний» зрекошетив і попав до Василя Бецко, який і встановив рівновагу у поєдинку. З нічийним рахунком колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась з атак господарів і підопічні Руслана Корпоша все більше тиски на ворота суперника і на шістнадцятій хвилині свою індивідуальну майстерність показав молодий талант Віталій Палюх, який підібрав «кулястого» біля власного карного майданчику, протащив через все поле обігравши захисника, та неоставивши жодного шансу для голкіпера свою команду вперед. Після пропущеного гості почали атакувати всіма силами аби відігратись, але цим навпаки багато контр-випадів появилось у господарів. Кульмінація матчу припала на дев’ятнадцяту хвилину на якій Володимир Крупнік виконав точну передачу з аута на яку відгукнувся досвідчений «гігант» Андрій Каварський, який переправив «селект» головою у сітку воріт. Гіркоту поразки може втішити лише гол за дві секунди до кінця матчу від Владислава Романюка, який на власний рахунок записує «дубль». Мінімальна перемога господарів, які змітають все на власному шляху та приплюсовують у свій актив три залікових бали у турнірну таблицю.

Кращі гравці: Андрій Каварський – Владислав Романюк