2: 8

Журибіда В./Кузнєцов Д.

Гості звітного протистояння з команди «Вадрус» підійшли до матчу зі стовідсотковими показниками у чемпіонаті, тоді як «Татрафан» першу «вікторію» в П’ятій лізі здобув у минулому матчі проти «Мідаса-2». А розпочалася гра, можливо, з найшвидшого гола сезону в обласній футзальній першості – точний удар під поперечину гравця номінальних гостей Максима Якимова досяг мети уже на 7-й секунді матчу! Загалом, перший тайм пройшов за відчутної переваги «Вадруса», а перевага цього колективу протягом довгого часу трималася лише мінімальною завдяки старанням голкіпера суперників Віталія Шитова, який здійснив чимало хороший сейвів, рятуючи партнерів від пропущених голів. У середині тайму ледь не забив Олександр Гудемчук з «Татрафану», однак послав м’яч вище воріт, а далі – прорвало суперників «помаранчево-чорних». Голкіпер двічі поспіль рятував свою команду, однак на добиванні вдало грали Володимир Коваль та Ігор Соломко – 0:3. Не минуло й хвилини, як «дубль» у ворота господарів оформив Якимов, а Тимофій Павлович точним ударом у ближній кут підсумував невтішний для «Татрафану» перший тайм – 0:5.

Після перерви загальна тенденція на майданчику не змінилася. Гравці «Вардуса» володіли перевагою та трансформували її у ще три голи – двома голами герой матчу Максим Якимов довів свій індивідуальний доробок до «каре», а ще одним взяттям воріт Володимир Коваль оформив «дубль». Наприкінці матчу розмочити рахунок вдалося футзалістам «Татрафану» - Сергій Бурик забив у швидкому відриві, а найкращий гравець ліги у попередньому турі Олег Мельник покарав гостей за помилку точним ударом у порожні ворота – 2:8. Таким чином, команда «Вардус» продовжує брати участь у тріумвіраті лідерів з трьома перемогами у трьох матчах чемпіонату Волині.

Найкращі у матчі: Віталій Шитов – Максим Якимов