7: 1

Журибіда В./Кузнєцов Д.

Перед звітним поєдинком гравці «Кум і Ко» здобули першу перемогу в чемпіонаті над «Мар’янівкою», а «Надія-2» відіграла бойову нічию з «Олімпією». Дебют протистояння ж пройшов за невеликої переваги хорівського колективу, однак «куми» швидко перехопили ініціативу, а брати Ігор і Олександр Блажиєвський – втратили дуже хороші нагоди для першого взяття воріт. А у середині тайму підопічні Юрія Логвінова таки досягли свого після того, як Дмитро Стоянович вдало зіграв на добиванні – 1:0. Буквально одразу ж в гарному стилі ударом в падінні перевагу своєї команди подвоїв Ігор Блажиєвський, а от гостям поєдинку не пощастило – Юрій Савчишин своїм ударом влучив у бокову стійку. Під кінець першої половини гри міг відзначатися Сергій Федюков, однак розрив до розгромного довів не він, а головний голеадор «Кум і Ко» Ігор Блажиєвський, який майстерно реалізував ще один вихід віч-на-віч з воротарем – 3:0.

На початку другого тайму «куми» піймали справжній кураж та забили два чудові м’ячі прямими штрафними ударами. Спочатку більярдно точним пострілом у нижній кут відзначився Олександр Блажиєвський, а потім «кулястого» у дальню «дев’ятку» відправив його брат Ігор, оформивши таким чином уже «хет-трик» у цьому поєдинку. Гравці «Надії-2» пішли грати у п’ять польових, однак одразу ж отримали другий гол від Олександра Блажиєвського у порожні ворота – 6:0. Далі підопічні Віктора Ревка мали чимало хороших нагод під час своїх комбінацій біля господарської рамки, однак у відповідь знову пропустили від Богдана Берчука. Заради справедливості, «Надія-2» не заслуговувала на те, щоб піти з поля без забитого гола, а потрібні аргументи для цього знайшов Олег Чуй, який замкнув дальню стійку та встановив кінцевий рахунок гри – 7:1. «Кум і Ко» продовжує переможну серію та підтягується до лідерів Першої ліги чемпіонату Волині.

Найкращі в матчі: Ігор Блажиєвський – Назар Ожеховський