1: 3

Глухенька Л./Тучкевич А.

У третьому турі регулярки на майданчику зустрілись команди, які ще не зуміли відкрити лік заліковим балам у турнірній таблиці. Вже з перших секунд поєдинку було видно, що це буде запекла боротьба. Спочатку колективи проводили пристрілку дальніми ударами, але для кіперів це була розминка, а на четвертій хвилині енергійний Максим Семесюк мав чудову нагоду вивести гостей вперед, але страж воріт Василь Шиманський зумів відвести небезпеку. В середині тайму «чорні» прибавили у швидкості і це дало свої плоди, гарматним пострілом в «дев’ятку» Віталій Корець відкриває рахунок у зустрічі 0:1. Після пропущеного «пекарі» щодуху кинулись в атаку і на десятій хвилині чудову нагоду зрівняти змарнували спочатку Сергій Романюк, а згодом Олександр Шипер, які не зуміли переграти Богдана Масіча. Господарі продовжували гнути свою лінію, але м’яч вперто не хотів перетинати лінію воріт, а в наприкінці тайму потужно пробивав Роман Драницький, але знову Богдан Масіч на висоті. З мінімальною перевагою гостей колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась з атак гостей і ближче до середини тайму чудові нагоди збільшити рахунок спочатку мав Сергій Чоп, але після його удару «селект» влучив у поперечину, а далі курйозний момент в якому чудову передачу на пусті віддав Олександр Піддубний, але його партнер Віталій Корець не зумів вразити ворота. Свій шанс на гол господарі мали на двадцятій хвилині, але після удару Романа Драницького м’яч влучив у каркас воріт. А після змарнованого моменту незабивши в пусті, молодий талант Віталій Корець реабілітувався, класно зорієнтувавшись в карному майданчику він був перший на добиванні і збільшивши перевагу всоєї команди до двох м’ячів на власний рахунок записує «дубль». На двадцять третій хвилині знову потужно пробивав Роман Драницький, але гостей рятує стійка воріт. Самою забивною стала остання хвилина поєдинку на якій спочатку Максим Семесюк збільшив перевагу «чорних», а гіркоту поразки «пекарів» скрасив гол зі штрафного у виконанні Ігора Сліпчука. Вольова перемога і «Луцьк-Центр» здобуває свої перші три пункти у турнірну таблицю.

Кращі гравці: Ігор Сліпчук – Віталій Корець