6: 2

Глухенька Л./Тучкевич А.

У третьому турі на майданчику зійшлись два амбітних колективи, і ця гра була за «шість» очок, адже в разі перемоги один з клубів запригував у трійку лідерів. Вже в першій атаці лідер господарів Юрій Марчук забиває та виводить свою команду вперед. Як гра швидко розпочалась, так вона продовжувалась, команди демонстрували швидкий та змістовний футзал. В середині тайму чудово поборовшись до кінця Дмитро Біліч в підкаті зумів переправити «кулястого» у сітку воріт та встановити рівновагу у поєдинку. Після забитого гості хотіли швидко вийти вперед, але з гарматним пострілом Сергія Залевського голкіпер впорався, а після відскоку Юрій Лобанов не зумів переправити м’яч у сітку. На восьмій хвилині знову ключовою фігурою став Юрій Лобанов, класно розібравшись з двома гравцями у штрафній суперника він пробив, але «селект» влучив у стійку воріт. Кінцівка тайму була «гарячою», спочатку після розіграшу аута класно п’ятою забиває шедевральний гол енергійний Юрій Бабеляс вивівши господарів вперед, а потужний удар Дмитра Вахмістрова засвічує на табло 3:1. З перевагою господарів у два м’ячі колективи пішли на відпочинок.

Після перерви вийшовши на майданчик колективи збавили темп і це було на руку футзалістам з Угринова, на сімнадцятій хвилині гості всіма силами кинулись в атаку і забувши про захист у швидкий відрив втік молодий талант Дмитро Вахмістров збільшивши перевагу своєї команди, а у власний доробок записавши «дубль». Після пропущеного гості притисли опонента до власних воріт і провели низку гольових моментів в одному з який після удару Іллі Грушецького «шкіряний» влучив у стійку воріт. А на двадцять другій хвилині Юрій Бабеляс оформивши «дубль» робить рахунок на табло 5:1. Гості правда швидко відквитали один м’яч стараннями Юрія Лобанова, але це був їх останній забитий у сьогоднішньому поєдинку. Остаточку крапку у зустрічі поставив Юрій Бабеляс, забивши «хет-трик» за чотири секунди до кінця матчу. Впевнена перемога господарів, які замикають трійку лідерів у лізі.

Кращі гравці: Юрій Бабеляс – Юрій Лобанов