9: 2

Глухенька Л./Голоскоков Д.

«Олам кесеф» в цьому матчі безперечно був «альфа-командою» - з перших хвилин тоатльна домінація в усіх компонентах гри не залишала сумнівів щодо того, хто сьогодні забере три очки до турнірної таблиці. Щоправда, на початку зустрічі першими могли відкрити рахунок гравці «Феніксу», але після удару Володимира Стояновича м’яч обцілував усі наявні штанги воріт, а в сітку піти не захотів. В свою чергу Андрій Гузоватий виконав дубль, а невеличку інтригу спробував відновити голом Костянтин Вознюк, проте «Оламові кесефу» цього дня протистояти було нереально: вони створювали стільки моментів, що здавалося буде встановлено рекорд із забитих в історії Чемпіонату Волині. Однак слід зауважити, що натомість радше встановлювався рекорд з розбазарення гольових моментів. Проте «красиво жить не запретишь» - футзалісти в білій формі мали таку кількість нагод, що і голів не бракувало. Комфортні 4:1 на табло дозволяли «оламівцям» щедро засівати футзальне поле моментами для взяття воріт, не надто піклуючись про те чи вся «розсада» дасть плоди. Зрештою в урожайний кошик було добавлено ще один гол від Володимира Горохоля, який, до речі, перед цим чудово зіграв «стовпа»: притримав м’яча, вибрав найбільш перспективний з двох підключень варіант, віддав Олександру Касянчуку і той не схибив. По перерві «словацько-волинський» клуб продовжив «атракціон нечуваної щедрості» по «роздачі» гольових моментів, а «Фенікс» вирішив поставити у ворота Костянтина Вознюка, який за кожної нагоди мав підключатися до гри «п’ятим». Слід сказати, що і «штатні» обов’язки Костянтин виконував непогано, проте він був безсилий в моментах, коли на побачення з порожніми воротами вийшов Павло Ліщук, і коли кіпер «Кесефу» Сергій Гузоватий точним ударом з рук вразив незахищену «брамку». Віктор Ткачук і Сергій Левчук продовжили розгром вже «звичайними» голами, а «безсмертний птах», як і в першомй таймі зумів лише раз вразити ворота суперника. Отже переконливі 9:2 на користь «Оламу».

Кращі гравці: Андрій Гузоватий – Костянтин Вознюк.