5: 1

Катеринюк О./Голоскоков Д.

Молода генерація горохівського футзалу досить жваво розпочала матч, і декілька моментів з одного боку давали привід порадіти наставнику «юніорів» Віталію Герасимчуку, а з іншого боку наводили на думку, що не використовувати нагоди і смикати за вуса футбольну фортуну довго не вдасться. Зрештою Юрій Семчук зумів «розлупати сю скалу», практично відразу ж його підтримав Богдан Колонець і ці два голи безперечно заощадили немалу кількість нервових клітин їхнього тренера. Під завісу тайму Василь Годун зробив запас голів для горохівчан ще більш комфортним, і хоча гол був не надто видовищним ( Василь просто зайшов у ворота з м’ячем), проте 3:0 можна вважати більш-менш «жирним» рахунком навіть і у футзалі. А після того, як Антон Калитка майже перед сиреною долбавив «смальцю» своїм голом, то долю матчу можна було вважати вирішеною. «Розмочити» рахунок «фіміамівцям» вдалося зі стандарту: воротар «юніорів» не вклався у чотирисекундний норматив володіння м’ячем і вільний удар реалізував Олександр Лисюк. Забити ж «з гри» у християнського клубу не виходило: юний запал горохівчан заважав створити щось продуктивне. В свою чергу підопічні Віталія Герасимчука, розтринькавши за другий тайм щонайменше п’ять стовідсоткових моментів, таки забили гол, причому абсолютно ідентичний забитому в першій половині гри: знову за десяток секунд до сирени, та ще й знову відзначився Калитка! Отже вітаємо з першою перемогою «Горохів юніор»!

Кращі гравці: Юрій Семчук – Андрій Гаврук