4: 5

Жовнірук Д./Кузнєцов Д.

До звітного матчу команди підходили у різному настрої – «Забороль» у минулому турі здобув першу перемогу в чемпіонаті, тоді як гравці «Татрафану» воліли будь-що реабілітуватися за невдачі попереднього тижня. Попри активний старт у виконанні номінальних гостей забили не вони – на 3-й хвилині гравці команди «Татрафан» показово розіграли кутовий, який завершився точним ударом Олександра Гудемчука – 1:0. Відповідь від «біло-червоних» не забарилася – уже за дві хвилини Максим Васільєв реалізував швидку атаку свого колективу та зрівняв рахунок. Підопічні Валерія Міщука одразу ж пішли агресивно відповідати грою в п’ять польових, однак прикра помилка при розіграші призвела до голу в порожні ворота від Сергія Бирука – 2:1.

Попри велику кількість гольових моментів, жодна з команд рахунок не змінила до перерви. А от другий тайм одразу ж розпочався із гарного гола у виконанні гравців «Забороля» – комбінацію номінальних гостей поєдинку влучним дальнім пострілом завершив Олександр Ткаченко – 2:2. А вже за дві хвилини «біло-червоним» вдалося вийти уперед – ще одну хорошу атаку влучним ударом у ближній кут завершив Святослав Гадзінський. Номінальні господарі гри могли одразу ж вирівняти цифри на табло, однак Сергій Шкрет не реалізував вихід сам на сам з воротарем. А от Олександр Ткаченко знову добряче приклався до м’яча з середньої дистанції: вийшло точно і результативно – 2:4. За кілька хвилин історія повторилася знову – стовідсоткову можливість для взяття воріт не використав «татрафанівець» Юрій Габзалілов, а у відповідь «дубль» оформив Святослав Гадзінський. До завершення матчу номінальні господарі відчайдушно намагалися врятувати бодай нічийний результат і були близькими до мети після взяття воріт від Дмитра Пасічника, а також оформлення «дубля» Сергієм Бируком, однак наздогнати суперників часу вже не вистачило. 4:5 – «Забороль» вдруге поспіль перемагає і в наступних турах намагатиметься дістати до топ-трійки П’ятої ліги.

Найкращі у матчі: Сергій Бирук – Олександр Ткаченко