1: 0

Жовнірук Д./Кузнєцов Д.

Попередні вихідні команди пережили по-різному – «Кременець» вилетів з Кубка Мрії та зазнав першої в сезоні поразки у чемпіонаті області, а «Штурм» не лише в драматичному матчі проти «ВФБ» втримав лідерський ритм у П’ятій лізі, але й перед звітним матчем пройшов далі у Кубку Мрії. Можливо, саме кубкове протистояння забрало чимало сил у колективу із Колок, адже набагато яскравіше матч почали саме футболісти «Кременця»: потужні можливості для взяття воріт мали Сергій Кулюк та Дмитро Стець, однак номінальних господарів рятував воротар Василь Сачковський, а також хтось із захисників виносив «кулястого» з лінії воріт. У середині тайму гравці «Штурма» таки вирівняли гру і почався хороший футзал на зустрічних курсах. І в такому ритмі краще зорієнтувалися саме гравці колківської команди – Кирило Коцюба на швидкості зумів посадити на паркет захисника, а потім і голкіпера, і закотити м’яч у порожню рамку – 1:0. Гравці «Кременця» могли відігратися одразу ж, однак не пощастило майже у чисті ворота забити Дмитру Романюку. Незважаючи на шалену активність обох команд, рахунок до перерви так і не змінився.

У другому таймі «Кременець» намагався масовано тиснути на чужі ворота, однак постійно пропускав контратаки на власні. Тепер добряче рятувати свою команду доводилося голкіперу гостей – Роману Шраю, а коли й він не міг нічого вдіяти під час ще однієї нагоди у Коцюби, м’яч з воріт вибив польовий гравець. Взагалі, цей поєдинок можна назвати бенефісом голкіперів – до кінця зустрічі дві дуелі у Дмитра Стеця та Богдана Репецького виграв Василь Сачковський, а невтомний Кирило Коцюба таки не зумів під час виходу переграти Романа Шрая. 1:0 – «Штурм» вигризає ще один нелегкий успіх та продовжує крокувати поряд з лідерами чемпіонату «Волинню-05» та «Вадрусом».

Найкращі в матчі: Василь Сачковський – Дмитро Романюк