0: 4

Жовнірук Д./Кузнєцов Д.

У звітному поєдинку зустрічалися колективи, які у перших турах йшли серед найкращих у дивізіоні, тож на учасників чекав матч, як кажуть, «за шість очок». Гравці «Олімпії» активно розпочали поєдинок, і могли відкривати рахунок, не використавши декілька хороших нагод для взяття воріт – зокрема, мети не досягнули удари Андрія Мельника та Андрія Коваценка. Утім, те, що не вдалося номінальним господарям матчу, зробили підопічні Олександра Антонюка – вихід один на один з воротарем чітко реалізував Сергій Демиденко – 0:1. Після цього голкіперу «Акценту» Юрію Уманцю було ще важче – він не раз і не два рятував свій колектив від вірного голу (найкращий момент не реалізував Владислав Оліщук), і недарма – під кінець тайму його партнери вибігли у хорошу атаку та розіграли просту, однак результативну комбінацію, яку ударом в порожній кут завершив Дмитро Серський – звичайний гол, який «вісімка» гостей відзначив гарним кульбітом та повів свій колектив на перерву з комфортною перевагою в два м’ячі.

Після перерви картина на майданчику не змінилася – «Олімпія», подекуди вмикаючи опцію п’яти польових гравців, намагалася врятувати гру, а суперники «кусючими» контратаками мали набагато кращі гольові моменти. Так, не забив потужним пострілом з льоту Іван Солованюк, а от його партнери по команді були більш вдалими, і у середині другого тайму забезпечили «Акценту» позитивний результат. Спочатку простріл з лівого краю вдало замкнув Дмитро Кисляк, а потім точним ударом атаку своєї команди завершив Володимир Третяк. «Олімпія» продовжувала атакувати і вже давно напрацювала в цьому матчі бодай на гол престижу, однак забити його так і не зуміла (хоча повинна бути вдячна й суперникам, які не використали чимало гольових шансів в останні хвилини матчу). 0:4 – «Акцент» обходить суперників у турнірній таблиці та підіймається до трійки лідерів Першої ліги.

Найкращі в матчі: Дмитро Герасимчук – Сергій Демиденко