0: 12

Жовнірук Д./Журибіда В.

Мабуть, жоден із найпалкіших вболівальників «Вотранса-2» та найгірших скептиків ФК «Мар’янівка» перед початком матчу не змогли б передбачити кінцевий рахунок матчу 0:12. Адже у четвертому турі волинського футзалу серед команд першої ліги зустрічалися відверті аутсайдери, де у графі «кількість очок» в обох команд стояли «тверді» нулі, до того ж за три тури «Вотранс-2-Прип’ять» взагалі спромігся забити лише один м’яч. Тож гра розпочалась дещо сумбурно із значним браком під час передач, особливо у завершальних стадіях, як з боку однієї, так і іншої команди. Помітно нервував і тренер ФК «Мар’янівка» Сергій Магера, котрий розумів, що ціна трьох очок у цій грі досить висока. Та все ж перша грізна небезпека відбулась біля воріт саме його команди. Сильний удар нападника «Вотранса-2» на 4 хв прийшовся у штангу, де першим на добиванні виявився Владислав Муха, який  і відкрив рахунок у матчі. Щоправда уже на 5 хв ФК «Мар’янівка» після розіграшу штрафного відповідає таким же ударом у штангу, але добити м’яч у ворота суперника було нікому. Натомість швидка контратака у виконанні «Вотранса-2» увінчалась успіхом – відзначився Олександр Савчук. А згодом через хвилину 3:0 на користь своєї команди рахунок робить Олександр Крисько. Тож гравці «Вотранса-2» після такого перебігу подій ще більше повірили у себе і моментами навіть дозволяли собі комбінувати у карному майданчику суперника. І наприкінці першого тайму у воротах «Мар’янівки» ще двічі розписались Богдан Солов’янчик та Іван Токарчук.

На другий тайм підопічні Сергія Магери вийшли повністю деморалізовані, тож супернику залишилось лише добивати свого опонента. За цей період на 17 хв відзначився Володимир Крисько, а надалі до завершення тайму дублі до свого активу записали Богдан Солов’янчик (18 хв та 21 хв), Іван Токарчук (22 хв та 25 хв) та Владислав Муха (22 та 26 хв).

Кращі гравці: Дмитро Хавець - Владислав Муха