0: 3

Близнюк Р./Журибіда В.

Спокійна та розсудлива гра на початку матчу підтверджувала той факт, що на футзальному майданчику знаходяться сусіди по турнірній таблиці, в активі яких перед звітним туром по дві перемоги та по одній поразці в пасиві. Незначна територіальна перевага більш грізного та, мабуть, фізично за статурою міцнішого «Кум і Ко» уже на 3 хв перетворюється у забитий гол – відзначається Дмитро Стоянович. Та непоступливий та технічний «Фіміам» чинить досить гідний опір аж до 9 хв. Саме тоді Ігор Блажиєвський отримує м’яч біля лівої бровки свого штрафного майданчика, бере гру на себе та прискорюється з м’ячем біля бокової лінії і, практично уже втрачаючи «кулястого» біля карного майданчика суперника, в боротьбі з захисником у падінні останнім дотиком зненацька для воротаря «Фіміама» подвоює рахунок у матчі. Та такий перебіг подій не згнітив гравців «Фіміама», котрі раз по раз переходили у небезпечні контратаки. І лише подекуди ціною фолів команда «Кум і Ко» ліквідовувала небезпеку поблизу своїх воріт, про що і свідчить 5 фолів на кінець першого тайму у пасиві останніх.

Ще більш жорстко стали грати «Куми» у другому таймі. Уже на 16 хв Сергій Польний побачив перед собою «гірчичник», а на 22 хв шість фолів в пасивів його команди. Та 10-метровий удар Андрій Вашкевич не реалізовує, пробивши досить невдало. Натомість Олександр Блажиєвський вдало скористався помилкою захисту «Фіміама», перехопивши м’яч у центрі майданчика, вийшов віч-на-віч з воротарем та невідпорним ударом направив його у самісіньку дев’ятку. До завершення гри залишалось ще три хвилини, а рахунок у грі так і не змінився, незважаючи на атаки обох команд. Перемога «Кум і Ко» з рахунком 3:0, і команда посідає друге місце у таблиці після четвертого туру.

Кращі гравці: – Олександр Терещук - Олександр Блажиєвський