1: 6

Близнюк Р./Журибіда В.

Без втрат очкового багажу до четвертого туру серед команд Вищої ліги підійшли обидві команди, в активі яких було по три перемоги. З перших хвилин завдяки продуманим комбінаціям, використовуючи усю ширину та довжину майданчика, «Респект» заволодіває територіальною перевагою. За такої гри «Агромат» помітно нервує та зачасту фолить. Але незважаючи на незначну перевагу «Респекта» перший небезпечний момент на 6 хв виникає саме біля їх воріт. Та окрилений успіхом кращого гравця вищої ліги минулого туру Євген Малогловець знову демонструє дива. Оговтавшись від небезпеки біля своїх воріт, «Респект» створює її біля чужих, і на 8 хв Олексій Мовчан відкриває рахунок у матчі. Та не встигли до кінця порадіти забитому голу гравці «Респекта», як на тій же 8 хв Іван Богута уже зрівнює рахунок. Запам’яталась у першому таймі і 15 хв матчу. Спочатку Віктор Сущ виводить «Респект» знову вперед, після чого за шість фолів у таймі з боку «Агромата» Олександр Миронюк не реалізовує 10-метровий удар, а за 17 секунд до завершення тайму сімнадцятий номер Ігор Савич доводить перевагу «Респекта» до двох голів.

Велика лава запасних дозволяє «Респекту» тримати гру у високому темпі та під своїм контролем і у другому таймі. «Агромат» раз по раз не встигає за швидкісними комбінаціями суперника, чим останні вдало користаються. Богдан Ковбасюк на 19 хв доводить перевагу своєї команди до трьох голів. А на 24 хв та 26 хв остаточну крапку у матчі, відзначившись дублем, ставить Іван Сидорчук. «Респект» перемагає 6:1 і на кінець свого матчу стає одноосібним лідером вищої ліги.

Кращі гравці: Іван Богута - Євген Малогловець