2: 6

Шереметьєва М./Тучкевич А.

Четвертий тур регулярки звів команди, які ще не знали гіркоту поразки у цьому сезоні і кожен колектив був заряджений тільки на перемогу. Гра розпочалась досить жваво, команди задали високого темпу і на майданчику в результаті цього було багато фолів та бурхливих емоцій. Обмін гострими моментами, удари по воротах, але «шкіряний» ніби вперто не хотів перетинати лінію воріт. Ближче до середини першої половини було видно, що гол назріває, лишалось питанням: «от тільки яка з команд відкриє рахунок у зустрічі?». І на п’ятій хвилині гості провели гостру атаку, з ударом Давида Корнійчука голкіпер впорався, а от першим на добиванні був Назарій Степанюк, який засвітив рахунок на табло 0:1. Радість гостей була недовгою, після розіграшу кутового лідер «фармацевтів» Назар Орел потужно пробив по воротах, Юрій Ремезовський всіма силами і «волейбольними» прийомами рятував від пропущеного, але «кулястий» все таки перетнув лінію воріт і на табло запалали одинички. Після забитого господарі ще провели низку небезпечних атак, які вміло розпочинав своїми розрізними передачами Назар Орел, але на удари Миколи Абрамчука та Олега Яреми свою дивовижну реакцію продемонстрував голкіпер гостей Юрій Ремезовський. За рівної гри та нічийного рахунку колективи пішли на відпочинок.

Початок другої половини відразу розпочався з штурму гостей і це дало свій результат у вигляді забитих м’ячів: спочатку на чотирнадцятій хвилині класним ударом в дев’ятку Назарій Степанюк оформляє «дубль», а невдовзі після блискавичної комбінації  « Дмитро Михальчук – Роман Савчук» останній збільшує перевагу своєї команди до двох м’ячів. Після швидких пропущених у старті тайму, господарі відразу кинули всі сили в атаку, і провели гострі випади, але вразити ворота їм так і не вдавалось. А кульмінацією матчу стала двадцять друга хвилина на якій «білі» залишились у меншості, класно зловивши свого опонента на контрі вони заробили кутовий удар, який майстерним ударом головою завершив Володимир Тачинський та скоротив рахунок до мінімуму, але в наступній атаці Андрій Шаламай знову робить перевагу для своєї команди у два м’ячі. Розуміючи всю важкість ситуації, «фармацевти» щодуху прагнули врятувати поєдинок, але віддавши ініціативу гості дочекались свого моменту та зловили опонента на контр-атаці, яку завершив Дмитро Михальчук, а під завісу матчу своє слово сказав «бомбардир» Іван Костюк засвітивши остаточний рахунок двобою 2:6. Бажана перемога дозволила ФК «Пірванче» одноосібно очолити турнірну таблицю у лізі.

Кращі гравці: Володимир Тачинський – Назарій Степанюк