5: 3

Шереметьєва М./Тучкевич А.

Четвертий тур звів колективи з верхньої частини турнірної таблиці, і цей поєдинок, як то кажуть був за «шість» очок. З перших секунд двобою було видно, що жодна з команд не збирається віддавати ініціативу. Багато дальніх пострілів та боротьба на кожному клаптику майданчика і ближче до середини тайму гості трішки прибавили у швидкості та провели низку небезпечних моментів, чудові нагоди відкрити рахунок мав енергійний Віталій Кулай , але в воротах Сергій Здебський діяв просто неймовірно. Йшла десята хвилина матчу, яка стала щедра на забиті м’ячі: спочатку досвідчений Андрій Драголюк влучним пострілом виводить господарів вперед, але в наступній атаці старання Олександра Берези встановлюють рівновагу у поєдинку. Після пропущеного гравці «Надії» вислухали «теплі» слова від свого «карманича» Віктора Ревка і відразу Влад Саміло засвічує на табло рахунок 2:1, а під завісу тайму Назарій Демчук збільшує перевагу своєї команди до двох м’ячів.

Друга половина зустрічі розпочалась з грізних атак гостей, які щодуху прагнули відігратись, і на вісімнадцятій хвилині після розіграшу штрафного класним пострілом від стійки Віталій Кулай скорочує рахунок до мінімуму. Після забитого футзалісти з Вишкова гнули свою лінію і здавалось, що наступна атака принесе успіх, але всі плани зламав Влад Саміло, який оформив «дубль» у зустрічі. В середині тайму молодий талант гостей Ілля Грушецький віддає зручну передачу на Віталія Кулая, але переграти голкіпера йому так і не вдається. На двадцять другій хвилині в активі господарів було «п’ять» фолів, і це заставляло грати їх вкрай обережно. Час який грав на руку «хорівчанам» швидко плинув і це змушувало нервувати гостей, в яких не дуже клеїлось в атаці. А кульмінацією матчу стала двадцять четверта хвилина: спочатку після рикошету Андрій Драголюк записує на свій рахунок «дубль» та робить рахунок 5:2, а в наступній атаці гіркоту поразки може втішити гостей лише гол Віталія Кулая. Вольова перемога футзалістів з Хорова, які здобувають три залікові бали та виходять на другу позицію у турнірній таблиці.

Кращі гравці: Андрій Драголюк – Віталій Кулай