2: 4

Жовнірук Д./Голоскоков Д.

Перші атаки як горохівської команди, так і колективу з Демидівки починалися не з хитромудрих комбінацій, а з помилок (часто невимушених) суперника. Це, звичайно, не надто прикрашало футзал як вид спорту, проте цікаво було спостерігати, хто першим скористається промахом опонента. Такі спостереження неминуче призводили до висновку, що команда, яка «зв’яже» три-чотири паси та й зможе відкрити рахунок. Щоправда, хоча рекорд за кількістю послідовних трьох пасів в першому таймі належав «Стиру», проте забити вдалося «юніорам», які змогли скористатися черговою помилкою суперника. А так як обидві команди не виблискували футзальними барвами, то практично аналогічним «обрізом» за хвилину «відзначилися» горохівчани і Василь Пастух відновив рівновагу. За нічийного рахунку команди відправилися на перерву і відкрили дискусії щодо того як будувати подальшу гру. Хоча якщо бути абсолютно точним, то жвавий полілог відбувався в технічній зоні «Стиру», а в стані «юніорів» звучав монолог тренера Віталія Герасимчука, який використовуючи весь доступний арсенал аргументів та резонів, намагався достукатися до душ юних футзалістів. Мабуть саме добре тепле слово наставника знайшло відгук в серцях горохівських спортсменів і комбінація у декілька (!) пасів завершилася взяттям воріт вже на першій хвилині другого тайму (гол на свій рахунок записав Владислав Романюк). Щоправда радіти довго не довелося, адже буквально за хвилину Олег Ткачук знову зробив рахунок нічийним. Взагалі малюнок гри у другому таймі змінився не надто: помилка – команда біжить в контратаку до чужих воріт – помилка – і суперник вже летить до їхніх – помилка – і така серія могла складатися з 5-6 забігів. Під час цих змагань з човникового бігу, капітан «юніорів» Юрій Семчук зумів продертися через захисні порядки демидівців і «розстріляв» голкіпера номінальних господарів. Після цього подвигу горохівчани почали відверто грати «на відбій», очікуючи фінальної сирени. Після того, як той же Юрій Семчук вибиваючи м’яча ще й втрапив у ворота, то гру було зроблено: 4:2 і чергових три очки для команди «Горохів юніор».

Кращі гравці: Олег Ткачук – Юрій Семчук