3: 3

Жовнірук Д./Голоскоков Д.

«Депезовське» дербі розпочалося з обережних захисних дій «Фіміаму» і спокійних, можна сказати делікатних атак «Феніксу». Команди непоспіхом розігрівалися, за головну мету вважаючи завдання «не пропустити». По закінченню такої собі імпровізованої розминки, команди почали діяти активніше і жвавіше. Як і годиться після розігріву гравці перейшли до ударів по воротах. Слід сказати, що голкіпери були напоготові і чітко виконували свої обов’язки. Лише прикрість (підковзнулася нога) не дозволила воротарю «Фенікса» вчасно вийти на м’яч і Олександр Бубало відкрив рахунок. Розіграний майже перед самою перервою кутовий, призвів до ще одного голу від християнського клубу: цього разу відзначився Андрій Гаврук. Скоротити рахунок до перепочинку «феніксам» вдалося, і теж зі стандарту: Дмитро Пітальов потужно реалізував карний удар. Цей гол і відпочинок дозволив «казковим птахам» відродитися з попелу, і в дебюті другого тайму двічі розписатися у воротах суперника (один автогол, другий у виконанні Юрія Гаврилюка). Такий камбек підбадьорив «Фенікс», «пташки» жвавіше затріпотіли крилами і лише дивом не реалізували декілька слушних нагод для взяття воріт. Чітко розіграний карний (пас на дальню виконав Андрій Гаврук, а замкнув Павло Матвійчук) відновив рівновагу, а до кінця матчу лишалося менше п’яти хвилин. Важко сказати хто мав більше шансів на перемогу, адже обидві команди не закрилися, а створювали моменти біля воріт суперника. Саме тому можливо найбільш справедливим результатом і стала бойова нічия 3:3.

Кращі гравці: Дмитро Пітальов – Андрій Гаврук