0: 3

Глухенька Л./Голоскоков Д.

В цій грі «Арсенал» мав забити вже на перших хвилинах: Олександр Корнійчук отримав чудовий пас в паралель, пройшов по флангу і чітко дав передачу на дальню штангу – на жаль Валентин Обозовський на замикання не пішов. Практично півтайму пішло на реабілітацію за цей епізод і зрештою після дальнього удару Миколи Поліщука на добиванні точним був Василь Порванський. Далі «Арсенал» міг подвоїти відрив, але і вихід сам на сам, і «товкучка» біля воріт результату не принесли. Допоміг стандарт: розіграш кутового вивів на удар Дмитра Зінкевича і той був точним. Він же за хвилину відзначився чудовим голом, перекинувши м’яч в одне торкання, «за вуха» воротарю. «Любарту» явно не вистачало «першої» четвірки, в якій грають не юніори, а спортсмени з неабияким футзальним багажем. Цього разу досвід був представлений лише Ігорем Заболотним, а цього явно було замало. Комфортні 3:0 на початку другого тайму дозволяли «канонірам» грати, як кажуть «в кайф», награючи певні схеми та зв’язки, проте з голам був певний «напряг». В свою чергу вже згадуваний Ігор Заболотний в одному з епізодів вийшов на ударну позицію і дуже дотепно перекинув м’яча через голкіпера, але поперечина врятувала вортаря «Арсеналу». Шанс на збільшення рахунку в «канонірів» був під час карного мало не з шестиметрової позначки, але удар Романа Юлдашева прийняла на себе «стінка». Зрештою другий тайм завершився «всуху», але загальне сальдо було за «Арсеналом» 3:0.

Кращі гравці: Ігор Заболотний – Анатолій Подолюк