4: 2

Глухенька Л./Журибіда В.

Навіть 9 очок у активі «West Side» на момент сьогоднішньої гри ще не гарантують команді стовідсоткового потрапляння у плей-оф. А чотирьохочковий багаж «Луцьктепла» у разі сьогоднішньої поразки взагалі може поставити під загрозу перебування команди у наступному сезоні серед друголігового ешелону. Тож після першої неквапливої атаки «Вест Сайда», які і зробили початковий удар з центра майданчика, м’яч перехоплює нападників тепловиків, стрімко просувається лівим флангом атаки та робить простріл упродовж воріт суперника. М’яч оминає як захист, так і воротаря «Вест Сайду», і потрапляє до ніг партнера по команді, якому залишалось лише направити кулястого у порожні ворота. Але таким подарунком долі уже на 27 секунді гри нападник «Луцьктепла» не скористався, пробивши повз ворота. З цього моменту обидві команди грають у неквапливий, зачасту брудний футзал, з великим браком техніки під час передач та при значній кількості порушень правил гри, особливо з боку «Вест Сайда», в пасиві котрих на 10-ій хвилині уже шість хвилин. Та 10-метровий Василь Єфімчук не реалізовує. Але згодом на 11 хв бажання «Луцьктепла» перемогти у даному матчі увінчалось успіхом – рахунок відкриває Роман Онищенко. Щойно розпочавши з центра майданчика, голу у відповідь уже радіють гравці «Вест Сайда» - відзначився Юрій Кубай. До завершення тайму голів більше не було.

У дуже подібній ситуації команди були і на початку другого тайму. Микола Ричко знову виводить «Луцьктепло» вперед, а через 20 сек Олег Собковський зрівнює рахунок. Та миритись з другою нічиєю у сезоні з п’яти ігор тепловики не хотіли. Під завісу матчу, додавши обертів, Антон Даценко втретє виводить свою команду вперед. На утримання рахунку «Луцьктепло» не грає і на останній хвилині і шукає успіх у грі біля чужих воріт. Після чергової атаки гравець «Вест Сайда» грає рукою у своєму штрафному майданчику, рятуючи команду тим самим від неминучого голу, отримуючи за це червону картку за позбавлення очевидного можливого голу. А 6-метровий удар на цей раз вдало реалізовує Василь Єфімчук. Тож «Луцьктепло» перемагає з рахунком 4:2 і дещо покращує шанси на плей-оф.

Кращі гравці: Антон Даценко - Юрій Кубай