3: 3

Корпош М./Тучкевич А.

Екватор регулярки звів команди з нижньої та верхньої частини турнірної таблиці, і з перших секунд було видно, що гості відразу взялись за діло і розпочали штурмувати ворота господарів. І вже на другій хвилині досвідчений Андрій Каварський продемонструвавши індивідуальні технічні здібності пройшов захист суперника та потужним ударом пробив по воротах, голкіпер зумів відбити м’яч, але першим на добиванні був Олексій Кірін, який відкриває рахунок у зустрічі, та виводить «червоних» вперед. На досягнутому гості не зупинились і продовжували тиснути на ворота суперника і це дало свої плоди, все той же Андрій Каварський на четвертій хвилині з дальної дистанції потужним пострілом збільшує перевагу своєї команди до двох м’ячів. Маючи гандикап, гості дещо віддали ініціативу супернику і вичікували свого швидкого контр-випаду, і на дев’ятій хвилині після прекрасної двохходівки Андрій Каварський – Олексій Кірін, останній змінює рахунок на табло 0:3, а у власний актив записує «дубль». Ще за мить ключова фігура матчу Андрій Каварський міг збільшити перевагу своєї команди, але після його удару « кулястий» попав у стійку воріт, на що господарі відповіли поперечкою після удару Івана Харченка. Час плинув до завершення першого тайму і знову Андрій Каварський, який вийшов віч-на-віч з голкіпером, але переграти його так і не зумів. З перевагою у три м’ячі гостей, колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась у рівній боротьбі на кожному клаптику майданчика, і лише дальні постріли тішили гравців, які були легкою здобиччю для голкіперів. На двадцятій хвилині господарі здобули право на штрафний удар, який наважився пробити Володимир Нечай і влучним пострілом зумів скоротити рахунок. Гол надихнув «зелених» і поки гості не прийшли до тями від пропущеного Дмитро Биць класним ударом від стійки зменшує рахунок до мінімуму. Повіривши в себе, господарі притисли опонента до власного карного майданчика, та провели низку небезпечних атак, в одній з яких на двадцять третій хвилині Юрій Гогой пробивав гостро головою, але Владислав Савчук зумів відвести небезпеку від власних воріт. Кульмінацією матчу стала двадцять четверта хвилина на якій після класної комбінації Іван Харченко встановлює рівновагу у поєдинку. За сорок секунд до завершення матчу господарі могли вирвати перемогу, коли «селект» зачаровано прокотився по лінії воріт, але футзальна «Феміда» вирішила не переважувати шальки терезів на чиюсь користь. Фінальний свисток зафіксував бойову нічию, після якої обидва колективи примножили свій запас одним заліковим балом у турнірну таблицю.

Кращі гравці: Дмитро Биць – Андрій Каварський