3: 3

Жовнірук Д./Тучкевич А.

Екватор регулярки звів колективи, які ще вчора вели боротьбу у чвертьфіналах «Кубку АМФВ», але припинили свою участь поступившись «Надії-2» та ХФК «Фіміаму» відповідно. У турнірній таблиці команди йшли пліч-о-пліч і тому, як то кажуть, ця зустріч була за «шість» очок. З перших секунд на майданчику точилась рівна боротьба, в результаті чого багато фолів і лише дальні удари, які без проблем парирували голкіпери. Ближче до середини першої половини команди додали у швидкості і ніби вичікували на помилку суперника, аби відкрити рахунок у зустрічі. І своїм шансом господарі скористались на дев’ятій хвилині, коли Олександр Блажиєвський обікрав опонента після чого обігравшись у стінку зі своїм братом Ігорем забив «шкіряного» у пусті ворота зробивши рахунок на табло 1:0. За час який лишився у таймі, жодна з команд не змогла реалізувати свої моменти у забиті м’ячі і за мінімальної переваги господарів, колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась за сценарієм першої, але швидкий гол Дмитра Стояновича збільшує перевагу господарів і дає моливість задуматись футзалістам з «Олімпії». Маючи гандикап у два м’ячі господарі віддали ініціативу супернику і цим на сімнадцятій хвилині міг скористатись Дмитро Герасимчук, але не зумів переграти голкіпера. Слід зауважити, що на вісімнадцятій хвилині в активі господарів вже було п’ять фолів, і це заставляло грати їх досить обережно. Продовжуючи гостро атакувати на двадцятій хвилині гості добились свого стараннями Олександра Маслічука, який скоротив рахунок до мінімуму. Гості кидали всі сили в атаку, і зловивши на помилці в швидкий відрив втік Дмитро Стоянович вийшовши віч-на-віч з голкіпером, але Василь Безштанько зумів відвести небезпеку від власних воріт. Цей сейв ніби додав впевненості команді і футзалісти «Олімпії» щодуху побігли відігруватись: спочатку зрівняти рахунок міг Дмитро Герасимчук, але Олександр Румін бездоганно діяв на останньому рубежі, а на двадцять четвертій хвилині Павло Панченко пробив дабл-пенальті, що правда йому забракло влучності. Кульмінація матчу припала на двадцять п’яту хвилину: коли спочатку після розіграшу кутового Андрій Мельник зрівнює рахунок, а за мить другий десятиметровий влучно пробив Андрій Коваценко та вперше вивів гостей вперед. Після пропущених, розуміючи, що втрачати нічого «зелені» почали грати з п’ятим польовим і це дало свої плоди, апогеєм матчу за чотири секунди до кінця стала знову зв’язка братів Блажиєвських, коли Ігор зробив простріл, а на дальній стійці Олександр замкнув передачу встановивши паритет у матчі. Фінальний свисток сповістив про бойову нічию, і обидві команди додають по одному заліковому балу у турнірну таблицю.

Кращі гравці: Олександр Блажиєвський – Олександр Маслічук