2: 2

Жовнірук Д./Тучкевич А.

П’ятий тур, який є екватором регулярки, звів команди з середини турнірної таблиці і в разі перемоги кожна з них може застрибнути у трійку лідерів. Вчора гості мали матч у чвертьфіналі «Кубку АМФВ» де здолали з мінімальним рахунком 4:3 «Олімпію» і сьогодні підопічні Олександра Терещука були налаштовані продовжити переможну ходу, але з перших секунд поєдинку господарі влаштували тотальний пресинг на кожному клаптику майданчика з яким футзалісти «Фіміаму» справлялись з труднощами. Ближче до середини першої полови гості провели свою гостру атаку в якій Іван Вдовенко провірив каркас воріт на міцність. Тиск господарів майданчика збільшувався щохвилини і в голкіпера було досить багато роботи, але Володимир Лимар справлявся з нею на відмінно, лишаючи свої ворота в недоторканості. На одинадцятій хвилині чудову нагоду у «чорно-білих» відкрити рахунок мав Назар Лич, але після його удару «шкіряний» попав у стійку воріт. З «сухим» нічийним рахунком колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась з гострих атак господарів, одна з яких увінчалась успіхом завдяки старанням «гіганта» Максима Гонікмана, який вміло замкнув передачу та засвітив на табло 1:0. Але рахунок швидко змінився після чудової комбінації на дальній стійці передачу замкнув Іван Вдовенко та встановив рівновагу у двобої. Після швидкого обміну голами команди почали грати у закритий футзал, в результаті багато боротьби та багато фолів. Але в середині тайму свій шанс використав молодий та енергійний Антон Чайка та знову вивів господарів вперед. Час, який грав на руку «чорно-білим» швидко плинув і в атаках гостей не все виходило, але слід зауважити, що на двадцять четвертій хвилині в активі «Духче Боратин» було п’ять фолів і це заставляло грати їх досить обережно. До завершення поєдинку лишались лічені секунди і здавалось, що господарі здобудуть свої бажані три очки, але досвідчений Олександр Терещук був інакшої думки, взявши ініціативу в свої «ноги» самотужки помчав до воріт суперника і на ньому були змушені порушити правила. За чотири секунди до кінця матчу, арбітри призначають десятиметровий удар, який взявся пробивати сам Олександр Терещук та влучним пострілом встановив рівновагу у поєдинку. Фінальний свисток сповістив про бойову нічию і обидві команди здобувають по одному заліковому балу у турнірну таблицю.

Кращі гравці: Максим Гонікман – Іван Вдовенко