3: 2

Шереметьєва М./Тучкевич А.

П’ятий тур регулярки, який є екватором чемпіонату звів колективи з нижньої частини турнірної таблиці ця гра, як то кажуть була за «шість» очок. Слід зазначити, що вчора ці команди мали матчі у «Кубку АМФВ» де господарі майданчика у серії післяматчевих пенальті поступились «Енергопрофу», а гості з рахунком 3:1 здолали ФК «Кум і Ко» і продовжать боротьбу у півфіналі. З перших секунд двобою на майданчику точилась рівна боротьба, і кожна з команд не хотіла віддавати ініціативу супернику. Час швидко плинув і всі спроби відкрити рахунок були марними. Ближче до середини першої половини гості поступово прибрали ініціативу в свої «ноги», і гол вже назрівав, але на дев’ятій хвилині зловивши на обрізці Владислав Муха скористався своїм шансом та влучним пострілом вивів господарів вперед. Після пропущеного «білі» ще додали темпу і провели низку небезпечних моментів, «селект» вперто не хотів перетинати лінію воріт, але під завісу тайму все таки свого добились стараннями Юрія Савчишина, який встановив рівновагу у поєдинку. З нічийним рахунком колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась з гострих атак гостей і гол не заставив довго себе чекати, на шістнадцятій хвилині після чудової комбінації все той же Юрій Савчишин забиває «дубль» та виводить свою команду вперед. Після пропущеного господарі кинули всі сили в атаку і в середині тайму це дало свої плоди, енергійний Віктор Литвинчук встановлює паритет у матчі. Нічийний рахунок тримався до останньої хвилини, на якій команди почали грати у відкритий футзал, і лише «Феміді» було відомо на чию користь переважать її шальки терезів. Кульмінація матчу сталась за тринадцять секунд до кінця, коли свою індивідуальну майстерність продемонстрував Олександр Савчук і після його удару він не залишив жодних шансів для голкіпера, вирвавши перемогу для господарів. Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу футзалістів «Вотранс-2 Прип’ять», які здобувають свої бажані три залікові бали у турнірну таблицю.

Кращі гравці: Владислав Муха – Юрій Савчишин